W jaki sposób można zaadoptować wirtualnie psa w naszej fundacji:
  1. Wybierz psa, którego chcesz objąć wirtualną opieką
    Psy do adopcji wirtualnej są na stronie - kliknij
  2. Ustaw stałe zlecenie w banku lub w inny sposób zabezpiecz aby pieniądze w kwocie conajmniej 30zł wpływały regularnie na nasze konto
  3. Po pierwszej dokonanej wpłacie poinformuj nas mailem na adres emir2@interia.pl wstawimy wtedy Twoje nazwisko na stronę opiekunów wirtualnych. Jeśli nie chcesz abyśmy umieścili je na stronie, lub chcesz zmienić treść podpisu, prosimy o informację.
    Jeśli dziecko jest opiekunem wirtualnym, prosimy również o informację na ten temat - wstawimy je wówczas w dziale "Mali Przyjaciele pomagają".

Noviprena

Popraw swój wzrok!
Poniżej - więcej szczegółów na temat adopcji wirtualnej, na czym ona polega.

Prosimy również o pomoc w zdobywaniu nowych opiekunów wirtualnych dla naszych psiaków - rozwieszenie plakatu w lecznicach, sklepach, szkołach....
Nasze psy będą bardzo wdzięczne, a my razem z nimi!

Pobierz plakat promujący adopcje wirtualne

Wirtualna adopcja psa w naszej Fundacji polega na tym, że opiekun wirtualny wspiera konkretnego psiaka, wpłacając na konto Fundacji 30zł miesięcznie, np w formie stałego zlecenia.
Oczywiście wyższe wpłaty są bardzo mile widziane - ta kwota nie pokrywa kosztów utrzymania psa, ale zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób jest ona i tak na granicy ich ekonomicznych możliwości.

Konto Fundacji:
Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"
Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.

88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

Przelewy zagraniczne:
ING Bank Śląski S.A.
Kod SWIFT:
ING Banku: INGBPLPW
IBAN: PL 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

Dermitalen

Koniec z grzybicą

Każdy opiekun wirtualny jest umieszczany na naszej stronie wraz z pupilem (prosimy o wskazówki jeśli nie chcecie Państwo aby Wasze nazwisko było na stronie).
Ponieważ koszty utrzymania psa w większości przypadków wielokrotnie przekraczają kwotę ustaloną jako koszt adopcji wirtualnej, będziemy bardzo wdzięczni jeśli jeden psiak będzie miał kilku opiekunów wirtualnych.
Prosimy o zgłaszanie chęci adopcji wirtualnej na adres emir2@interia.pl
Większość  psów w naszym schronisku, to psy z tragicznymi historiami. Po bardzo ciężkich przejściach  - wymagające leczenia, operacji i wysiłku, aby przywrócić im zdrowie i chęć do życia. Wymagające cierpliwości i pracy, aby  poczuły się bezpieczne i jeszcze raz zaufały człowiekowi.

Jesteśmy organizacją „non profit”. Działalność naszą możemy prowadzić tylko dzięki ofiarności naszych darczyńców. Nie otrzymujemy żadnych dotacji, ani też nie jesteśmy finansowani przez samorządy terytorialne.
Źródłem  utrzymania zwierząt są Państwa odpisy 1% podatku, datki, oraz adopcje wirtualne. Te ostatnie są szczególnie ważne, bo wpływając regularnie pozwalają nam planować;  dzięki nim  pokrywamy wydatki bieżące, z których najważniejsza jest karma..

Serdecznie zapraszamy miłośników psów, ludzi o wielkim sercu, którzy z różnych powodów nie mogą przyjąć bezdomnego zwierzaka pod swój dach aby zechcieli objąć wybranego przez siebie psa z naszego schroniska adopcją wirtualną.

Adopcja wirtualna jest dobrowolna, można ją przerwać-zawiesić w dowolnym momencie, prosimy tylko o informację na temat ewentualnej zmiany - rzadko sprawdzamy wpłaty na konkretne psy (z powodu braku czasu), polegamy na tym, że osoby adoptujące wirtualnie zawiadomią nas, gdy warunki się zmienią.
Jednocześnie jest to bardzo ważna część naszych dochodów, pozwala nam uzupelniać nasz budżet i daje mozliwość planowania na najbliższy okres.
Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie, ponieważ to, co Państwo nam podarujecie, jest naszym jedynym źrodłem utrzymania psów, im więcej Państwo dajecie, tym więcej psów mozemy uratować.
Adoptować w ten sposób można wszystkie psy, również i te, które ze względu na wiek, przewlekłą chorobę bądź kalectwo pozostaną z nami do końca swych dni.

Wszystkim obecnym i przyszłym Opiekunom Wirtualnym naszych psów, z całego serca dziękujemy.