7.11.2020:
Prosimy o podpisanie petycji przeciw bestialskiemu mordowaniu delfinów na Wyspach Owczych w Danii!

Podpisz Petycję...

18.10.2020:
Schronisko Cichy Kąt z Tarnowskich Gór zagrożone likwidacją potrzebuje wsparcia!!!!!
Więcej informacji:

Prosimy o podpisanie petycji do burmistrza o przydzielenie nowej ziemi, na której mogłoby powstać nowe schronisko

Link do petycji:

Prosimy o przesyłanie tej informacji dalej.

19.09.2020:
STOP USING DOGS AS SHARK BAIT!!! - podpisz petycję przeciw używaniu psów jako przynętę dla rekinów

6.05.2020:
TYDZIEŃ WEGANIZMU - akcja fundacji "Empatia"

28.02.2020:
Protest Fundacji EMIR i 11 innych organizacji, wystosowany do Sejmu przeciwko stanowisku posłów Senyszyn, Suskiego i Kłopotka, dotyczącego kastracji zwierząt domowych.

Powiedz stop odstrzałom!!!!

Kierowco! Nie bądź bezmyślny!

Magni Lenso

Popraw swój wzrok
Petycja przeciwko handlowi psami na Allegro
Prześlij petycję swoim znajomym
- im więcej osób podpisze petycję, tym większa szansa
że psy przestaną być sprzedawane/kupowane jak pralka czy lodówka.

STOP dla długiego transportu zwierząt!!!!
Żywe zwierzęta, przeznaczone do uboju, nie powinny byc przewożone więcej niż osiem godzin.
Podpisz listę protestacyjną (kliknij w poniższe zdjęcie):

Pomóż koniom transportowanym wiele dni przez całą Europę!!!!
Podpisz listę protestacyjną przeciw długim transportom do rzeźni (kliknij w jedno z poniższych zdjęć):