Dingo
Płeć: pies
Wiek: przybliżona data urodzenia: 2005
Waga: ok. 10 kg
Opis: mieszaniec, pręgowany czarno-szary, nieduży
Inne: Dingo jest średnim (do kolana) spokojnym psem. Zanim trafił do Fundacji błąkał się na terenie Józefowa. Dingo jest nieco nieśmiały ale zachęcony podchodzi i lubi być głaskany. Wobec ludzi i innych psów jest przyjacielski. Dingo bardzo czeka na swój własny dom.
Gender: male
Age: born 2005
Weight:  10 kg
Description: Dingo is a medium (knee-height) calm dog. Before was taken to the shelter he was wandering in Jozefowo area. Dingo is slightly shy but when encouraged he comes closer and likes to be stroked. He is friendly towards people and other dogs. Dingo is waiting very much for his own home.
Född: 2005
Beskrivning:Hane. Väger ca 10 kilo. Irrade runt öster om Warszawa. Lite blyg i början, men efter en stund kommer gärna fram, blygheten försvinner... Snäll mot både människor och andra hundar. Låg i rang i hundgården.