Fundacja
O nas
Regulamin
Statut
Sprawozdania
Prawa zwierząt
Okruchy Cierpienia
Linki
Adopcja
Adopcja
 Adopcja Wirtualna
Porady
Dobre Wieści
Pożegnania
Zwierzęta
Galeria
Zaginęły - OGŁOSZENIA
Identyfikacja
Zwierzęta
Suki małe
Suki średnie
Suki duże
Psy małe
Psy średnie
Psy duże
Opuściły schronisko
Aktualności
Aktualności
Komentarze
Nasze Interwencje
Newsletter
Stop Okrucieństwu
Rzeczywistość w polskich schroniskach
Pseudohodowle
(Nie)ludzkie bestialstwa
Z sali sądowej - wydarzenia w kraju
Z sali sądowej - sprawiedliwość po polsku
Petycje
Pomóż nam
 Podziękowania
Jak nam możesz pomóc
Przekaż nam  
 Podarunek z psim sercem
 Adoptuj Wirtualnie
 Wyślij naszą kartkę do Przyjaciół
Akcje, wydarzenia
POKOCHAJ SIERŚCIUCHA - doroczna impreza odbywającej się tradycyjne na Polach Mokotowskich w Warszawie, czerwiec 2008


Na dorocznej imprezie "POKOCHAJ SIERŚCIUCHA" odbywającej się tradycyjne na Polach Mokotowskich w Warszawie: z loterii dla dzieci, lepienia garnków i pozostałych atrakcji zebralismy kwotę 1.527,47 , która zasili bardzo chude konto fundacji. Wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok.

Już 3 raz zorganizowaliśmy spotkanie p.t. „Pokochaj sierściucha” w zaprzyjaźnionym Pubie Lolek w Warszawie.

Nasza impreza skierowana była do wszystkich gości Pubu, zarówno tych zapsionych jak i tych, których dopiero przekonywaliśmy do pomysłu adoptowania czworonoga ze schroniska. Jak co roku najwięcej atrakcji przygotowaliśmy dla najmłodszych.
Każde dziecko mogło ulepić z gliny zwierzaka lub według własnego pomysłu pomalować gliniane wyroby.


Kolorowe zwierzęce arcydzieła powstawały też na buźkach maluchów dzięki dziewczynom malującym twarze. Dzieci mogły także kolorować zwierzakowe rysunki, uczyć się sztuki origami, a także robić sobie pamiątkowe zdjęcia z barwnymi bohaterami bajek, krążącymi między stołami.


Wielkie emocje wzbudziła także loteria, w której każdy los wygrywał. Losy znikały w mgnieniu oka, tym bardziej, że w ich dystrybucji pomagali nam zaprzyjaźnieni aktorzy – Ewa Złotowska i Marek Frąckowiak.

Goście, którzy w niedzielne południe dotarli do Pubu Lolek mogli obejrzeć również pokaz tresury psów, pokazy walk AIKIDO, pokaz tańców nowoczesnych, a także układy choreograficzne przygotowane przez zespół ETIUDA.


Na imprezie rozdawaliśmy zwierzęce naklejki dla najmłodszych, a także poradniki jak postępować z czworonogiem, w które zaopatrzyło nas Stowarzyszenie na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki nad Zwierzętami Domowymi. Podczas spotkania udało nam się uzbierać kwotę 1527,47 pln , która zasiliła konto Fundacji. Serdecznie dziękujemy naszej nowej wolontariuszce – Beacie B. – za zaangażowanie i organizację całego spotkania!