Lipiec
  • Serdeczne podziękowanie dla Młodej Pary Państwa Magdaleny Tabiszewskiej z d. Koniecznej i Wojciecha Tabiszewskiego za darowiznę w postaci karmy dla psów bezdomnych z naszego schroniska, zebraną zamiast kwiatów na ślubie w dniu 8 czerwca 2013 r. w Poznaniu.

Młodej Parze życzymy radości, pogody ducha gdy nadejdą przeciwności, wielu szczęśliwych dni spędzonych we wzajemnym poszanowaniu i miłości

Magdalena Tabiszewska z d. Konieczna i Wojciech Tabiszewski.

Marzec
  • Z całego serca dziękujemy firmie ZooArt za wsparcie naszych psiaków 13,5 kg karmy.
  • Serdecznie dziękujemy Straży dla Zwierząt w Polsce za przekazanie naszym psom 550 kg karmy
  • Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Doktor Dorocie Bogusz. Po raz kolejny udzieliła bezinteresownie pomocy potrzebującemu zwierzęciu. W godzinach wieczornych wracałam z pracy i trafiłam na potrąconego przez samochód kota. Kot bardzo krwawił i cierpiał. Najbliżej miałam do Pani Doktor i pozwoliłam sobie, bez uprzedzenia, pojechać do Jej domu. Pani Doktor zajęła się potrzebującym zwierzakiem natychmiast. Dziękujemy Pani Doktor za wielkie serce dla zwierząt - wolontariat Krosno Odrzańskie.
  • Serdecznie dziękujemy dzieciom i opiekunom z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Działdowie oraz z Gimnazjalistom z Gródka za zorganizowanie dla naszych psiaków akcji "Pomagamy Braciom Mniejszym - psiakom z EMIRA".
    Szczególne podziękowanie dla Pani Dyrektor Grażynie Ibusz za ogromne serce i wieloletnie zaangażowanie dla naszych podopiecznych.

Link do artykułu w gazetce Działdowo - - KLIKNIJ

Wyślij SMS Przekaż nam 1% DotPay PalPay SiePomaga Allegro