Interwencje, akcje

Płeć:suka
Rok urodzenia:2000
Opis:
Maleńki długowłosy mix tricolor. Wyrwana z piekła schroniska w Krzyczkach na progu śmierci, przeszła leczenie i operacje obu oczek. Ta niezwykła sunieczka od czubka nosa do ogona przepełniona jest radością i miłością do ludzi. Osobie która ja przygarnie przyniesie wiele radości i miłości. Czekamy na nadzwyczajny dom dla tej niezwykłej psiny.

17.09.2020
wrzesień 2013

PATI - POŻEGNANIE

15 września nieoczekiwanie pożegnaliśmy nasz Promyczek Słońca - naszą kochaną Patinkę,
która codziennie uczyła nas radości i miłości.
Po tym jak zmarła, niebo zapłakało deszczem.
B?dziemy tęsknić i płakać za Tobą nasza kochana Kruszynko.
Osierociłaś nas.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercach.
Miejsce aniołów jest w niebie, więc pewnie tam jesteś.

Viola

15.09.2020 przestało bić malutkie serce Gracji-Patrycji, którą w EMIRZE nazwaliśmy po prostu Pati.
A było to w roku 2006, gdy walczyliśmy z okrucieństwem wobec zwierząt w schronisku w Krzyczkach. Błagając o ratunek - brudne i chore malutkie psie nieszczęście patrzyło na nas przerażonymi oczyma zza kraty w tym przeklętym przez Boga i ludzi miejscu - mordowni w Krzyczkach. Zabraliśmy ja stamtąd. Pati przeszła 2 operację oczek; zwolna wracała do zdrowia i nabierała zaufania do ludzi. Nie była młodziutka- miała około 6 lat. Znalazła się cudowna osoba, która otworzyła swoje serce i przygarnęła naszą ślicznotkę. Przez 7 lat dała jej wszystko, co może dać człowiek: miłość, dom, bezpieczeństwo i opiekę. To bardzo dużo dla bezdomnego psa, któremu kiedyś odebrano godność, zdrowie i siły. Niestety okrutny czas zebrał żniwo. Serduszko Pati zmęczone życiem nie miało siły już bić. Odeszła w swoim domu, do ostatniej chwili otoczona miłością.
Smutna i zarazem piękna historia ludzkiej i psiej miłości i wierności.
Śpij spokojnie Patusiu - Maleńka Gwiazdeczko i tam zza Tęczowego Mostu czuwaj nad swoja Panią, która kochała ciebie nad życie.

Gender:female
Born: