Sercem pisane
Koło Warszawa

Identyfikator dla Psa

Pamiętaj !!!
Pies jest zwierzęciem kierującym się instynktem.
Nawet najlepiej ułożony pies, czując ZEW NATURY może, łamiąc wyznaczone przez Ciebie zasady, ruszyć tropem ciekawego zapachu i zaginąć. Może także spłoszyć się niespodziewanym hałasem (np klakson samochodu, pisk opon hamującego auta,syrena policyjna) lub nieoczekiwaną i nieznaną sytuacją np: oślepiające światło. Gazety i Internet pełne są ogłoszeń zrozpaczonych właścicieli, którzy poszukują swoich pupili. Wielu z tych zwierząt – mimo usilnych starań - nigdy nie udaje się odszukać.

NIE LICZ NA SZCZĘŚCIE – już dziś zaopatrz swojego psa w adresówkę, która w razie zaginięcia w znacznym stopniu może przyczynić się do jego powrotu do domu. Obecnie na rynku znajduje się wiele ciekawych identyfikatorów dla psów – od lekkich zawieszek po grawerowane tabliczki przypinane do obroży. Bez względu na to, jaki typ identyfikatora wybierzesz pamiętaj, aby umieścić na nim dane umożliwiające łatwy kontakt z tobą (nr telefonu).

Na zaginięcie narażone są wszystkie psy, a w szczególności te, które od niedawna przebywają w nowym domu np. przygarnięte ze schroniska.
Dlatego też z inicjatywy koła wolontariuszy Fundacji EMIR każdy pies opuszczający Fundację otrzymuje identyfikator. Nowy opiekun zobowiązany jest do umieszczenia na nim swoich danych tele-adresowych umożliwiających kontakt z nim w razie zaginięcia psa, a adresówka ma być stale przy obroży psa.

NIE CZEKAJ AŻ BĘDZIE ZA PÓŹNO

Adresówka powinna być stałym elementem obroży Twojego pupila!!!
Świeć przykładem- bądź odpowiedzialnym OPIEKUNEM.

Wyślij SMS Przekaż nam 1% DotPay PalPay SiePomaga Allegro